Heřman Čadil garant, lektor a kouč

Garant sekce Strategie, Komunikace a Řešení problémů

Absolvent psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. V rámci profesního a osobního rozvoje se zaměřil na personální řízení, psychoterapeutický výcvik, individuální a týmový koučink a mediaci. V roce 2012 dokončil studia MBA zaštítěné Trent University Nottingham.

Moje motto:

„Pokud si myslíte, že můžete, máte patrně pravdu. Pokud si myslíte, že nemůžete, máte patrně také pravdu.“

Henry Ford

„Možnost naučit se něco nového a hledat souvislosti s tím, co již znám pro mě bylo vždy dobrodružstvím. Když se však poznatky daly ověřit a aplikovat v reálném životě, dostaly úplně nový smysl a význam. Dostavila se radost z pochopení, jak věci fungují a zapadají do sebe. Získané informace již nebyly jen poznatkem, ale staly se užitečnými.

Když jsem v roce 2001 nastoupil na pozici personálního ředitele velké výrobní firmy, zjistil jsem, že o managementu, technikách řízení, strategii jsem věděl něco málo z dob studií, ale na pozici v TOP managementu to rozhodně nebylo dostačující. Začal jsem proto hledat informace, dávat je do souvislostí a promítat je do své nové praxe. Na nedostatek literatury jsem si rozhodně stěžovat nemohl. Stejně tak na absenci studijních možností. Co mi chybělo, byly stručné a jasné postupy, které bych mohl bezprostředně aplikovat do praxe.

Když jsem se rozhodl pro změnu profese a přešel jsem na dráhu trenéra a lektora, pokusil jsem se přenést do tréninků právě funkční a užitečné postupy. Takové, které si účastníci mohou odnést a hned aplikovat v každodenní práci. A právě takové nástroje vám chci poskytnout také v sekcích, které pro vás připravuji. Ať vám pomohou dosáhnout vašich snů a cílů.“

Reference

VZP, Zentiva, Pramet, ČSOB, ČNB, Česká spořitelna, Hypoteční banka, Federal Mogul, Daikin, Škoda Auto, Fiat, Primátor, Prazdroj, ETA, Euronics, Tatra, Asus, Walmark, ING, Seznam, Nutricia Deva, Coca-cola, Honeywell a další

© 2014-2021, BRAIN TOOLS GROUP s.r.o. osobní a profesní rozvoj a diagnostika

Realizace: CCN Plus s.r.o.