Koučink z pohodlí domova či kanceláře

koučinkMáte jedinečnou možnost nastartovat svojí kariéru ještě dnes.

Koučink jako nástroj osobního rozvoje přináší své ovoce, pomůže přeměnit sny na realitu. Standardní koučink je pro klienty i kouče časově náročný. Najít společný termín přesně v okamžiku, kdy to potřebujete, nemusí být snadné.

Právě časovou dostupnost, která může být překážkou na cestě k dosažení vašich cílů a rozjedu kariéry, vám pomůžeme vyřešit.

Zpřístupníme vám koučink a přineseme jej do pohodlí vašeho domova či kanceláře.

Dnes vám stačí vybrat svého kouče a dát si "koučovací ochutnávku". Pokud je vše k vaší spokojenosti, stačí si vybrat ten správný balíček koučovacích sezení.

Jak to funguje?

On-line koučink funguje jako standardní koučovací sezení. Rozdíl je ve vašem comfortu. Koučink totiž probíhá přímo z vašeho domova či kanceláře. S koučem si dohodnete čas, který vám bude vyhovovat. Vždy hledáme termín, který vyhovuje vám a odpovídá časovým možnostem jednotlivých koučů. Při zakoupení balíčku má klient možnost naplánovat si jednotlivá sezení.

Koučové

Kouče si můžete vybrat mezi profesionály, kteří mají bohaté zkušenosti nejen s koučinkem, ale také z oblasti manažerské praxe. Jsou to lidé, kteří pracují jak na své odbornosti, tak na svých snech a cílech. Jsou to lidé, kteří vědí, jak jich dosáhnout.

Kde koučink probíhá?

On-line koučink probíhá prostřednictvím rozhraní. Tzn. že nemusíte nic instalovat a spojíte se s koučem přímo ze svého prohlížeče. Po realizaci objedávky vám budou zaslány informace o on-line připojení.

Délka koučinku

Délka koučinku se pohybuje kolem 60 - 90 minut, čas však není rozhodující. Rozhodující je naplnění cíle, které si pro každé sezení stanovujete právě vy. Připravte se proto pečlivě na každý svůj koučink a neplýtvejte svým časem ani penězmi.

Ceník a koučovací ochutnávka

Stejně jako při standardním koučinku je k dispozici "koučovací ochutnávka". Ochutnávka je určena k tomu, abyste se mohli rozhodnout, který z koučů nejlépe vyhovuje požadavkům a osobnostnímu nastavení. Podrobný přehled cen koučinku a připravených balíčků naleznete zde.

© 2014-2018, BRAIN TOOLS GROUP s.r.o. osobní a profesní rozvoj a diagnostika

Realizace: LOTOFIDEA s.r.o.