Profil

Moje motto:

„Mám pro vás dobrou zprávu! Tu nejlepší část svého života máte možná před sebou. A pokud se rozhodnete jí využít, na věku ani na jiných okolnostech nezáleží.“
Tim Hansel

Ke koučinku jsem se dostala poprvé přes svého přítele. Zprvního výcviku přišel nadšený, což nebývá zvykem. Co jej zaujalo bylo prozření, že vůbec neumí klást otázky! A to doslova. Ve své praxi konzultanta a lektora, byl zvyklý informace poskytovat, ne se na ně ptát. Nadšení a spokojenost neustávaly ani po dalších blocích výcviku.

Asi víte, že pokud máte ve svém okolí nadšence, obvykle se na vás jeho zaujetí přenese. A přesně to se stalo. To, co na počátku bylo pouhou zvědavostí, spojenou spotřebou naučit se něco nového, přerostlo časem vněco, co mě vede ke koučování jako kprofesi. Koučování mohu aplikovat vpracovním i soukromém životě a vsouladu scitátem vúvodu vněm spatřuji možnost nastartovat novou lepší část života.

Koučik je efektivní způsob jak si utřídit myšlenky a priority, jak najít nová řešení a především cesty ke splnění vašich cílů a snů.

Odborná kvalifikace

  • Vysoká škola ekonomická Praha, specializace psychologie a sociologie vřízení firmy
  • Cerifikovaný kurz Personální manažer
  • Akreditovaný výcvik Profesionální kouč
  • Kurz obtížné situace vpráci manažera

Reference

VZP, Asus, Pegatron, Honeywell Aerospace, Lázně Teplice nad Bečvou, Femax, Onyx, TTC Telekomunikace, Foxconn, Pramet a další

Koučink Eva Veselá

NÁZEV
CENA
VAŠE ÚSPORA
Ochutnávka
800 Kč
0 Kč
1 sezení
2 600 Kč
0 Kč
5 sezení
12 000 Kč
1 000 Kč
10 sezení
23 000 Kč
3 000 Kč

© 2014-2018, BRAIN TOOLS GROUP s.r.o. osobní a profesní rozvoj a diagnostika

Realizace: LOTOFIDEA s.r.o.